Apie mus

Kelionių agentūra „A&R Travel” Jums pasiūlys ypatingus Jūsų poreikius atitinkančius kelionių sprendimus. Kadangi agentūros darbuotojai nuolat daug keliauja, geriau nei kas kitas Jums pateiks Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Mes Jums surasime lėktuvo bilietus į bet kurį pasaulio kampelį, suorganizuosime Jums individualią verslo kelionę arba pažintinę į egzotinę šalį.


VERSLO KELIONĖS

Jei Jums reikia vykti į komandiruotę verslo reikalais, susitikimą ar parodą - mes Jums padėsime. Surasime patogiausią arba pigiausią kelionės variantą, parduosime lėktuvų, autobusų, traukinių, keltų bilietus visame pasaulyje, rezervuosime viešbutį pagal nurodytą vietovės adresą.


INDIVIDUALIOS KELIONĖS

Norite nukeliauti į egzotišką šalį? Mokate anglų kalbą, nebijote keliauti vienas, dviese ar keliese? Nenorite keliauti su grupe arba Jums tai per brangu? Kitos kelionių agentūros Jums nieko tinkamo nepasiūlė? Kreipkitės į mus. Mes surasime Jums lėktuvų bilietus pagal Jūsų poreikius ir biudžetą, patarsime kur ir kaip sutaupyti, rezervuosime prabangius arba pigius viešbučius, jei reikės, užsakysime knygą-kelionių gidą apie pasirinktą šalį arba sudarysime kelionės maršrutą patys. Už individualios kelionės suorganizavimą mes imame mokestį tik 10-15% nuo kelionės kainos, o mūsų pagalba rasdami pigesnius bilietus ir viešbučius Jūs netgi sutaupysite.


LĖKTUVŲ BILIETAI

Mes parduodame lėktuvų bilietus bet kokiam maršrutui, jei tik įmanoma parduoti. Jei planuojate kelionę į JAV, kitus tolimus kraštus ar į kokį nedidelį miestelį - kreipkitės į mus. Internetinės bilietų pardavimo sistemos dažnai nesuras Jums geriausio bilieto tolimam ar sudėtingam maršrutui.


TRAUKINIŲ, AUTOBUSŲ, KELTŲ, SRAIGTASPARNIŲ BILIETAI

Kelionių agentūra „A&R Travel” Jums gali pasiūlyti traukinio bilietą iš Bankoko į Chiang Mai, kelto bilietą iš Honkongo į Makau ar iš Rygos į Stokholmą, autobuso bilietą iš Velingtono į Auklendą ar iš Niujorko į Bostoną, sraigtasparnio bilietą iš Nicos į Montekarlą ar iš Niujorko į JFK oro uostą. Žinoma, parduodame autobusų ir keltų bilietus ir iš Lietuvos bei kitų Baltijos šalių.


VIEŠBUČIŲ REZERVAVIMAS

Mes surasime Jums viešbutį bet kokioje vietovėje arba prie tam tikro adreso. Viešbučio parinkimo paslaugos papildomai nekainuoja.


AUTOMOBILIŲ NUOMA

Nusipirkote lėktuvo bilietus, rezervavote viešbutį, bet automobilių nuomos kainos Jums atrodo didelės? Išbandykite mūsų paslaugas, ko gero mes Jums surasime pigiau. Nuomojame automobilius visame pasaulyje.


KRUIZAI

Jei norite pailsėti prabangiame kruiziniame laive ar ieškote pigaus kruizo, mes taip pat galime būti naudingi. Parduodame kruizus po Viduržemio jūrą, Karibų jūrą ir kitur. Esame oficialūs CARNIVAL kruizų kompanijos atstovai.


PERVEŽIMAI

Jei pageidaujate, mes galime Jums užsakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį, iš oro uosto į miestą Jūsų komandiruotei, slidinėjimo ar poilsinei kelionei.


MES PATYS ESAME BUVĘ

šiose valstybėse: visos Europos valstybės, visos Šiaurės, Centrinės ir Pietų Amerikos valstybės, Australija, Naujoji Zelandija. Afrikoje: Egiptas, Tunisas, Alžyras, Senegalas, Gambija, Bisau Gvinėja, Gvinėja, Liberija, Dramblio Kaulo Krantas, Gabonas, San Tomė ir Prinsipė, Angola, Namibija, Botsvana, Zambija, Mozambikas, Malavis, Etiopija, Uganda, Ruanda, Burundis, Azijoje: Tailandas, Kambodža, Laosas, Vietnamas, Filipinai, Pietų Korėja, Japonija, Kinija, Indonezija, Malaizija, Brunėjus, Rytų Timoras, Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanas, Uzbekija, Afganistanas, Irakas, Kuveitas, Bahreinas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Omanas, Indija, Pakistanas, Iranas, Jordanija, Libanas, Izraelis, Marokas. Okeanijoje: Mikronezijos Federacinės Valstijos, Palau, Vanuatu, Maršalo salos, Nauru, Saliamono salos, Papua Naujoji Gvinėja, Fidži, Tuvalu, Kiribati, Tonga, Samoa.

Mūsų darbuotojai

Aušrys Matonis

Lėktuvų bilietai, individualios, verslo, egzotinės kelionės. Aplankė 152 pasaulio valstybes.

Julius Cvekelis

Lėktuvų bilietai, individualios, verslo, poilsinės kelionės. Aplankė 52 pasaulio valstybes.

Simona Nevieraitė

Poilsinės kelionės, keltų, autobusų bilietai, vizos, draudimas. Aplankė 26 pasaulio valstybes.

Mūsų partneriai

Hostelių rezervacija internetu

©2009-18 A&R Travel