LOJALUMO PROGRAMA


www.geros-keliones.lt užsisakydami kelionę nebe pirmą kartą, turite galimybę sutaupyti dar daugiau ir gauti papildomą nuolaidą. Paruošėme Jums labai paprastą ir aiškią lojalumo programą.

KAIP GAUTI LOJALUMO TAŠKŲ?

1. Lojalumo taškų gali gauti tik registruoti vartotojai. Jei nesate užsiregistravęs, užsiregistruoti galite skiltyje „Mano” Taškai nebus priskaičiuoti, jei užsiregistruosite jau padarę užsakymą.
2. Taškų gaunate darydami kelionės užsakymą. Paskutiniame užsakymo žingsnyje prie kainos bus nurodyta, kiek gausite taškų. Kad gautumėte taškų, turite būti prisijungę darydami užsakymą. Atkreipkite dėmesį į prisijungimo langelį dešinėje - ar jis rodo „Prisijungęs...”, ar siūlo prisijungti „Prisijunkite”.
3. Taškai bus įskaičiuoti į Jūsų sąskaitą praėjus 2-3 savaitėms po kelionės pabaigos. Taškų sąskaitos išrašą galite matyti prisijungę „Mano” ir paspaudę „Mano lojalumo taškai”.
4. Taškus gaunate pirkdami kelionę nebūtinai sau. Galite pirkti draugams, pažįstamiems, giminaičiams ar kitiems. Tačiau turite daryti užsakymą pats, t.y. prieš užsakydamas prisijungti savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
5. Taškų gauna tik vartotojas, kuris daro užsakymą, jis nebūtinai turi būti keleivis.
6. Taškai skiriami tik užsakymams internetu. Jei kelionę perkate agentūroje, lojalumo taškai Jums nebus skiriami.

KAIP IŠLEISTI LOJALUMO TAŠKUS?

7. Taškus gali išleisti tik vartotojas, kuris užsakė keliones. Taškų perduoti kitiems vartotojams ar keleiviams negalima.
8. Norėdami išleisti taškus, turite prisijungti ir daryti užsakymą. Paskutiniame kelionės žingsnyje Jums bus pasiūlyta išleisti sukauptis taškus, t.y. pažymėti atitinkamą varnelę.
9. Taškai išleidžiami santykiu 1 taškas = 1 euras. Taškus galima išleisti tik visus vienu kartu, ne dalimis. Pagal sukauptų taškų kiekį suteikiama papildoma nuolaida nuo bendros kelionės sumos.
10. Taškus išleisti galite nebūtinai sau, galite užsakyti kelionę bet kam.
11. Taškų negalima iškeisti į pinigus.
12. Taškai galioja trejus metus nuo jų gavimo dienos. Nepanaudoti taškai automatiškai anuliuojami.

Jei turite kokių klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų - būtinai parašykite mums ar paskambinkite. Kontaktinę informaciją rasite čia.

©2009-18 A&R Travel